BROŽ VOSA ČERNO ŽLUTÁ FABOS

Brož vosa černo žlutá FABOS

SPECIFIKACE

↕ 22 mm ↔ 22 mm 4 g Měď 1 Skladem 19 ks V pondělí (15.07.2024) 7061-0171-02-AMs 904971
355
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož vosa černo žlutá je módní doplněk, který pozvednou váš každodenní vzhled, ať už ji připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Je tolik možností! Jste-li milovníkem jara, veselých barev a přírody, pak by vám Vosička rozhodně neměla chybět.

Ručně malovanou brož Vosa černo žlutá jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost vosy je 2 x 2 cm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Staromosaz, která výrazně zvyšuje životnost šperku a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY