BROŽ MALÍŘSKÁ PALETA HNĚDÁ FABOS

Brož malířská paleta hnědá FABOS

SPECIFIKACE

↕ 66 mm ↔ 38 mm 12 g Měď 1 Skladem 25 ks Zítra (26.07.2024) 7061-1102-02-AMs 910989
650
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná a malovaná brož Malířská paleta je velká 66 x 38 mm. Patříte mezi umělecké duše? Vyjádřete své zájmy a nechte za vás promluvit šperk. Brož je k tomu jako stvořená. Na rubové straně brože naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Symbol malířské palety jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Staromosaz, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY