BROŽ HOUSLOVÝ KLÍČ ŠEDÝ FABOS

Brož houslový klíč šedý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 25 mm ↔ 14 mm 2 g Měď 1 Skladem 16 ks Ještě dnes (30.05.2024) 7061-0246-00-AAg 920319
250
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná brož Houslový klíč je velká 25 x 14 mm. Jen stěží si lze představit typičtější symbol hudby. Patříte mezi hudební nadšence? Pak je symbol houslového klíče nezbytným doplňkem, který vás bude provázet na každém kroku. Vyjádřete své zájmy a nechte za vás promluvit šperk. Brož je k tomu jako stvořená. Symbol houslového klíče jsme pro vás vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Starostříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY