BROŽ VLČÍ MÁK FABOS

Brož Vlčí mák FABOS

SPECIFIKACE

↕ 38 mm ↔ 37 mm 18 g Měď 1 Skladem 24 ks V pondělí (15.07.2024) 7061-0306-02-Rh 933282
905
ⓘ Změnit měnu na EUR
Symbolická, ručně vyráběná brož vlčí mák připomíná chvíle, kdy louky září všemožnými barvami a tu a tam se objeví temně rudá pole plná vlčích máků. Vlčí mák je překrásný květ a jeho krvavě rudá barva bere dech. Tato jedinečná květina se stala v roce 1919 také symbolem uctění památky obětem válečných konfliktů. Svůj původ má v nádherné básni vojenského chirurga.

Tyto ručně malované vlčí máky rozkvetly na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy Fabos. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Vlčí mák je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Velikost květu je 38 x 37 mm. Na rubové straně brože naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Vlčí mák FABOS Prsten Vlčí mák FABOS Náhrdelník Vlčí mák FABOS