BROŽ JEZEVČÍK FABOS

Brož jezevčík FABOS

SPECIFIKACE

↕ 25 mm ↔ 45 mm 10 g Mosaz 1 Skladem 3 ks Zítra (05.10.2023) 7061-0185-02-AAg 902642
415
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná a malovaná brož Jezevčík zdobená českými krystaly je velká 25 x 45 mm. Symbol věrnosti a přátelství v podobě roztomilého pejska potěší každého milovníka němých tváří. Jezevčík se stane vaším nejlepším přítelem, ať už půjdete kamkoliv. Obojek jezevčíka je vysázen českými krystaly, díky kterým brož nikdy neztrácí lesk. Jezevčíka jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Starostříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY