BROŽ VÁŽKA MALÁ DO MODRA FABOS

Brož vážka malá do modra FABOS

SPECIFIKACE

↕ 31 mm ↔ 35 mm 4 g Měď 1 Skladem 11 ks V pondělí (15.07.2024) 7061-0069-05-AAg 919215
410
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož vážka malá do modra je modní doplněk, který pozvedne váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně malovaná brož má podobu malé vážky, jejíž tělíčko je tvořeno nádherně vybroušeným českým krystalem a křídla jsou vymalovaná barvou v modrých tónech. Malá vážka vznikla na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Brož je veliká 31 x 35 mm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Starostříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Brož vážka crystal FABOS Náhrdelník Vážka Crystal SWAROVSKI