BROŽ KOLIBŘÍK TYRKYSOVÝ FABOS

Brož kolibřík tyrkysový FABOS

SPECIFIKACE

↕ 45 mm ↔ 50 mm 10 g Měď 1 Skladem 5 ks Ještě dnes (22.04.2024) 7061-1076-02-Ag 911483
509
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná a malovaná brož Kolibřík je velká 45 x 50 mm. Kolibřík je symbolem užívání si života a poslem radosti. Je to překrásný detail vodný pro všechny milovníky přírody. Na rubové straně brože naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Kolibříka jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Brož má povrchovou úpravu Stříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY