NÁRAMEK MINERÁLNÍ NEFRIT BÍLÝ FABOS

Náramek minerální Nefrit bílý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Mosaz 1 Skladem 6 ks Zítra (05.10.2023) 7051-0091-03-Rh 934305
499
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemný ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Bílý nefrit napomáha nastolit stabilitu a harmonii. Cítíte se zahlcení, ve stresu a nedokážete si odpočinout? Pak je vaším ideálním doplňkem právě nefrit, který čistí mysl od negativních myšlenek. Doplněný je o pukaný křišťál, což je nejsilnější léčivý kámen. Odstraňuje nerovnováhu, povzbuzuje psychiku a sebevědomí. Jedná se tedy o perfektní nadčasovou kombinaci. A navíc je prostě nádherný. Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Obvod náramku je 18cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek minerální Achát černý FABOS Náramek minerální Tyrkys FABOS Náramek minerální Nefrit růžový FABOS