NÁRAMEK MINERÁLNÍ NEFRIT BÍLÝ FABOS

Náramek minerální Nefrit bílý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Měď 1 Skladem 15 ks V pondělí (22.07.2024) 7051-0091-03-Rh 934305
549
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemný ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Bílý nefrit napomáha nastolit stabilitu a harmonii. Cítíte se zahlcení, ve stresu a nedokážete si odpočinout? Pak je vaším ideálním doplňkem právě nefrit, který čistí mysl od negativních myšlenek. Doplněný je o pukaný křišťál, což je nejsilnější léčivý kámen. Odstraňuje nerovnováhu, povzbuzuje psychiku a sebevědomí. Jedná se tedy o perfektní nadčasovou kombinaci. A navíc je prostě nádherný. Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Obvod náramku je 18cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek minerální pánský Achát černý FABOS Náramek minerální Achát černý FABOS Náramek minerální Tyrkys FABOS Náramek minerální Nefrit růžový FABOS