NÁRAMEK KOPRETINA TROJITÁ FABOS

Náramek kopretina trojitá FABOS

SPECIFIKACE

↕ 18 mm ↔ 80 mm 12 g Měď 1 Ve výrobě Za 3 týdny (15.08.2024) 7051-0089-02-Rh 932909
970
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné a romantické, přesně jako vy, jsou tři ručně malované kopretiny, které zdobí tento nádherný náramek. Motiv kopretiny na náramku symbolizuje čistotu a radost. Jemnost kopretinového náramku ocení každá romantická duše. Pokud hledáte jedinečný šperk, ve kterém se budete cítit každý den výjimečná, tento ručně malovaný náramek s motivem kopretin je to pravé pro vás.

Náramek se třemi kopretinami je ručně vyrobený a malovaný na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Slunečnice je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Kopretiny na náramku mají velikost 2x2 cm, délka náramku je 18cm. Náramek má na konci prodlužovací řetízek o délce 3cm, náramek si tak můžete nastavit přesně pro svou ruku. Náramek má povrchovou úpravu platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY