NÁRAMEK MINERÁLNÍ ACHÁT ČERNÝ FABOS

Náramek minerální Achát černý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Měď 1 Skladem 19 ks Zítra (22.07.2024) 7051-0091-06-Rh 934317
549
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Černý achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Doplněný je o jaspis picasso, který přináší vnitřní útěchu, podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost, a navíc prý prodlužuje sexuální rozkoš. :-) Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Tento minerální náramek je výjimečný stejně jako vy. Je ideálním doplňkem pro ty, kdo si jsou vědomí sami sebe. Obvod náramku je 18cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek minerální pánský Achát černý FABOS Náramek minerální Tyrkys FABOS Náramek minerální Nefrit růžový FABOS Náramek minerální Nefrit bílý FABOS