NÁRAMEK MINERÁLNÍ TYRKYS FABOS

Náramek minerální Tyrkys FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Mosaz 1 Skladem 17 ks Zítra (05.10.2023) 7051-0091-05-Rh 934316
499
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemný ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Tyrkys posiluje intuici a dobře rozptyluje negativní pocity. Má uklidňující účinky. Je vhodný pro všechny citlivé duše, pro které je ideálním doplňkem právě tyrkys. Doplněný je o pukaný křišťál, což je nejsilnější léčivý kámen. Odstraňuje nerovnováhu, povzbuzuje psychiku a sebevědomí. Jedná se tedy o perfektní nadčasovou kombinaci. Díky moderní barevné kombinaci navíc zaručeně přitáhne pozornost. Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Obvod náramku je 18 cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek minerální Achát černý FABOS Náramek minerální Nefrit růžový FABOS Náramek minerální Nefrit bílý FABOS