NÁUŠNICE KOPRETINA MALOVANÁ FABOS

Náušnice kopretina malovaná FABOS

SPECIFIKACE

↕ 20 mm ↔ 20 mm 6 g Měď 2 (pár) Skladem 54 ks Ještě dnes (20.05.2024) 7042-0197-03-Rh 926009
515
ⓘ Změnit měnu na EUR
Symbolické, ručně vyráběné náušnice kopretina, které přináší radost z příchodu slunného počasí. Kopretinky jsou ručně malované bílou a žlutou barvou s citem pro každý detail a stejně jako jejich originál symbolizuje čistotu, nevinnost a nový začátek.

Náušnice kopretina byly ručně vyrobeny na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Tento šperk je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Kopretina má rozměr zhruba 2cm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Kopretina malovaná FABOS Náhrdelník Kopretina s květy Crystal FABOS Náušnice Kytička modrá malovaná Brož kopretina malovaná FABOS