NÁRAMEK MINERÁLNÍ PÁNSKÝ ACHÁT ČERNÝ FABOS

Náramek minerální pánský Achát černý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 190 mm 15 g Měď 1 Skladem 10 ks Zítra (18.06.2024) 7051-0092-06-Rh 934318
549
ⓘ Změnit měnu na EUR
Pánský ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je skvělým doplňkem určeným pro každodenní nošení. Černý achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Doplněný je o jaspis picasso, který přináší vnitřní útěchu, podporuje soustředění, přináší stabilitu a vyrovnanost, a navíc prý prodlužuje sexuální rozkoš. :-) Tento minerální náramek je ideálním doplňkem pro ty, kdo si jsou vědomí sami sebe. Spolu s dámskou verzí tohoto náramku tvoří dokonalý pár. Obvod náramku je 19 cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek minerální Achát černý FABOS Náramek minerální Tyrkys FABOS Náramek minerální Nefrit růžový FABOS Náramek minerální Nefrit bílý FABOS