NÁHRDELNÍK SLUNEČNICE FABOS

Náhrdelník slunečnice FABOS

SPECIFIKACE

↕ 42 mm ↔ 42 mm 22 g Měď 1 Skladem 65 ks Ještě dnes (18.06.2024) 7031-0478-02-Rh 933804
840
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jedinečný, ručně malovaný náhrdelník slunečnice přináší radost a optimismus každému, kdo jej nosí. Slunečnice, symbol radosti a štěstí, je květ, který se otáčí za sluncem a evokuje slunečné léto a příjemné vzpomínky. Pokud hledáte náhrdelník s výraznou symbolikou a osobitým designem, pak je náhrdelník Slunečnice tou pravou volbou. Tento unikátní šperk jistě ocení každá milovnice výraznějších a originálních doplňků, která chce vyniknout. Ručně malovaný motiv Slunečnice dodává náhrdelníku zvláštní kouzlo a nezaměnitelnou osobitost.

Náhrdelník slunečnice je ručně vyrobený a malovaný na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Slunečnice je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náhrdelník slunečnice má velikost 4 x 4 cm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm a tak si jej můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice slunečnice FABOS Brož slunečnice FABOS