BROŽ SLUNEČNICE FABOS

Brož slunečnice FABOS

SPECIFIKACE

↕ 42 mm ↔ 42 mm 16 g Měď 1 Skladem 19 ks Zítra (22.07.2024) 7061-0343-02-Rh 932039
759
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jedinečná, ručně malovaná brož slunečnice přináší radost a optimismus každému, kdo ji nosí. Slunečnice, symbol radosti a štěstí, je květ, který se otáčí za sluncem a evokuje slunečné léto a příjemné vzpomínky. Pokud hledáte brož s výraznou symbolikou a osobitým designem, pak je brož Slunečnice tou pravou volbou. Tento unikátní šperk jistě ocení každá milovnice výraznějších a originálních doplňků, která chce vyniknout. Ručně malovaný motiv Slunečnice dodává broži zvláštní kouzlo a nezaměnitelnou osobitost.

Brož slunečnice je ručně vyrobená a malovaná na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Slunečnice je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Brož slunečnice má velikost 4 x 4 cm. Na rubové straně brože naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník slunečnice FABOS Náušnice slunečnice FABOS