NÁHRDELNÍK VLČÍ MÁK FABOS

Náhrdelník Vlčí mák FABOS

SPECIFIKACE

↕ 38 mm ↔ 37 mm 18 g Měď 1 Skladem 7 ks Zítra (26.07.2024) 7031-0468-02-Rh 932898
820
ⓘ Změnit měnu na EUR
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník vlčí mák připomíná chvíle, kdy louky září všemožnými barvami a tu a tam se objeví temně rudá pole plná vlčích máků. Vlčí mák je překrásný květ a jeho krvavě rudá barva bere dech. Tato jedinečná květina se stala v roce 1919 také symbolem uctění památky obětem válečných konfliktů. Svůj původ má v nádherné básni vojenského chirurga.

Tyto malované vlčí máky rozkvetly na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy Fabos. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Vlčí mák je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náhrdelník Vlčí mák má velikost 38 x 37 mm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm, a tak jej můžete upravit přesně podle vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Vlčí mák FABOS Prsten Vlčí mák FABOS Brož Vlčí mák FABOS