BROŽ KOPRETINA MALOVANÁ FABOS

Brož kopretina malovaná FABOS

SPECIFIKACE

↕ 40 mm ↔ 40 mm 12 g Měď 1 Skladem 1 ks Zítra (26.07.2024) 7061-0070-01-Rh 915966
545
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož Kopretina je stále v módě a pozvedne váš každodenní vzhled, ať už ji připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Je tolik možností! Kopretina je v květomluvě něžný symbol lásky a čistoty. Všichni známe ono trhání okvětních lístků doprovázené otázkami 'Má mě rád?' 'Nemá mě rád.' Ať už jste romantické duše, nebo prostě jen milovníci léta a slunečných dnů, je Kopretina právě pro vás.

Ručně malovaná brož kopretina rozkvetla na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost kopretiny je 4 x 4 cm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Platina, která ji dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nerezaví, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice kopretina malovaná FABOS Náhrdelník Kopretina malovaná FABOS Náhrdelník Kopretina s květy Crystal FABOS