BROŽ TŘI OŘÍŠKY PRO POPELKU FABOS

Brož tři oříšky pro Popelku FABOS

SPECIFIKACE

↕ 33 mm ↔ 36 mm 8 g Měď 1 Skladem 38 ks Ještě dnes (18.06.2024) 7061-0307-01-Au 926007
690
ⓘ Změnit měnu na EUR
Kdo by neznal jednu z nejkrásnějších českých pohádek Tři oříšky pro Popelku. Její největší symbol jsme ztvárnili v podobě překrásné brože, a tak vás bude kouzlo tří oříšků provázet na každém kroku. Nechte se i vy okouzlit její krásou. Jednou, dvakrát, třikrát...

Ručně vyráběná brož tři oříšky pro popelku je vhodná pro každodenní nošení. Vznikla na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Brož je ručně malovaná a má povrchovou úpravu Zlato. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY