BROŽ KADEŘNICKÉ NŮŽKY POZLACENO FABOS

Brož kadeřnické nůžky pozlaceno FABOS

SPECIFIKACE

↕ 28 mm ↔ 46 mm 7 g Měď 1 Skladem 31 ks Ještě dnes (22.04.2024) 7061-0337-02-Au 929249
335
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná brož Kadeřnické nůžky zdobená českým krystalem je velká 28 x 46 mm. Máte ve svém okolí nadšenou kadeřnici, nebo jí sami jste? Vyjádřete své zájmy a nechte za vás promluvit šperk. Brož je k tomu jako stvořená. Symbol kadeřnických nůžek jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Zlato, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY