BROŽ VĚNEČEK MODRÝ FABOS

Brož věneček modrý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 36 mm ↔ 39 mm 8 g Měď 1 Skladem 10 ks Ještě dnes (22.04.2024) 7061-0160-01-Ag 920453
500
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož Věneček modrý je módní doplněk, který pozvedne váš každodenní vzhled, ať už jej připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Je tolik možností!

Ručně malovaná brož věneček je ideálním doplňkem nejen pro jarní dny. Jemná kvítka a lístečky jsou ručně malované. Celý motiv je doplněn drobnými korálky v bílé barvě a jako kapky ranní rosy se na něm třpytí krystaly ryze českého původu. Věneček se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost věnečku modrého je 36 x 39 mm. Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Stříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY