BROŽ KŮŇ HNĚDÝ FABOS

Brož kůň hnědý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 31 mm ↔ 39 mm 8 g Měď 1 Skladem 9 ks Zítra (22.07.2024) 7061-1390-03-AMs 904929
420
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběná brož kůň hnědý je modní doplněk, který pozvedne váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně malovaná brož Kůň je velká 31 x 39 mm. Symbol koně je překrásný detail vodný pro všechny milovníky přírody a jezdectví. Patříte-li i vy mezi obdivovatele tohoto překrásného zvířete, pak je brož určena právě pro vás! Hnědáka jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně brože naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Staromosaz, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY