BROŽ KVĚTINOVÉ SRDCE RŮŽOVÉ FABOS

Brož květinové srdce růžové FABOS

SPECIFIKACE

↕ 45 mm ↔ 50 mm 11 g Měď 1 Skladem 10 ks Zítra (23.04.2024) 7061-0008-02-Ag 920155
499
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná a malovaná brož v motivu květinového srdce je dokonalým šperkem nejen pro romantické duše. Brož je veliká 45 x 50 mm a kromě nádherných ručně malovaných rostlinných vzorů ji zdobí také české krystaly ve třech barvách. Tato unikátní brož má svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Stříbro, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY