PRSTEN RIVOLI 8 A 6MM CRYSTAL FABOS

Prsten Rivoli 8 a 6mm Crystal FABOS

SPECIFIKACE

↕ 16 mm ↔ 10 mm 2 g Měď 1 Skladem 22 ks Zítra (26.07.2024) 7470-0967-02-Rh 932578
330
ⓘ Změnit měnu na EUR
Designový, ručně vyráběný prstýnek doplněný českými krystaly čiré barvy je dokonalý detail, který rozzáří každý váš den. Tento jemný šperk se zrodil v dílně jablonecké firmy FABOS. Právě zde, v srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky a doplňky s úctou k tradiční jablonecké bižuterii. Prstýnek dokonale padne každé ženě i dívce., jelikož má otevřenou šínku, a vy si tak můžete snadno přizpůsobit jeho velikost. Prstýnek můžete zkombinovat s celou kolekcí dalších šperků Rivoli a rozšířit si svou sbírku o další nádherný kousek s perfektně vybroušeným krystalem.
Prstýnek je stejně jako zbytek této kolekce v povrchové úpravě Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Prsten Rivoli 8-12 Crystal SWAROVSKI