NÁUŠNICE KLAPKY OPÁL MODRÝ FABOS

Náušnice klapky opál modrý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 19 mm ↔ 10 mm 3 g Měď 2 (pár) Skladem 38 ks V pondělí (24.06.2024) 7440-6983-03-Rh 932517
799
ⓘ Změnit měnu na EUR
Něžné, ručně vyráběné náušnice klapky opál jsou zdobené českými krystaly v čiré barvě (crystal), které lemují dominantní 6mm syntetický opál v modré barvě. Krásný, třpytivý motiv je vhodný ke každodennímu nošení a jen tak neomrzí!

Náušnice klapky opál byly vyrobeny na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Náušnice opál jsou velké 1 cm a zapínají se přes zavírací háček (klapku) do ucha. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Modrý opál FABOS Náušnice klapky opál bílý FABOS Náušnice pecky opál modrý FABOS Náušnice klapky opál fialový FABOS Náušnice klapky opál zelený FABOS Náušnice klapky opál růžový FABOS