NÁUŠNICE RIVOLI 8MM PUZETA SAPPHIRE FABOS

Náušnice rivoli 8mm puzeta sapphire FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 8 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 22 ks V pondělí (22.07.2024) 7440-4788-06-Rh 910846
320
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice rivoli 8mm, které zdobí dokonale vybroušený český krystal v barvě sapphire (tmavě modrá) a hodí se ke každé příležitosti.

Náušnice Rivoli 8mm puzeta sapphire jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Velikost kamínku je 8mm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu a mají povrchovou úpravu Platina. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Rivoli 12mm Sapphire SWAROVSKI Náušnice rivoli 8mm puzeta crystal FABOS Náušnice rivoli 8mm puzeta crystal AB FABOS Náušnice rivoli 8mm puzeta fuchsia FABOS Náušnice rivoli 8mm puzeta peridot FABOS Náušnice rivoli 8mm puzeta aquamarine FABOS