NÁUŠNICE RIVOLI 8MM PUZETA FUCHSIA FABOS

Náušnice rivoli 8mm puzeta fuchsia FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 8 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 6 ks Zítra (22.07.2024) 7440-4788-07-Rh 909294
320
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice rivoli 8mm, které zdobí dokonale vybroušený český krystal v barvě fuchsia (fialová) a hodí se ke každé příležitosti.

Náušnice Rivoli 8mm puzeta fuchsia jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Velikost kamínku je 8mm. Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu a mají povrchovou úpravu Platina. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Rivoli 12mm Fuchsia SWAROVSKI Náhrdelník Rivoli 8-14 Fuchsia Swarovski elements Prsten Rivoli 8-12 Fuchsia SWAROVSKI Náramek Rivoli 8-12 Fuchsia Swarovski elements Náušnice háček kulaté rivoli 12mm fuchsia Náušnice rivoli 8mm puzeta crystal FABOS