NÁUŠNICE HÁČEK KULATÉ RIVOLI 12MM SAPPHIRE

Náušnice háček kulaté rivoli 12mm sapphire

SPECIFIKACE

↕ 12 mm ↔ 12 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 17 ks Ještě dnes (30.05.2024) 7440-4526-06-Rh 908002
270
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice háček kulaté rivoli 12 mm, zdobené dokonale vybroušeným Swarovski krystalem v tmavě modré (Sapphire), které se hodí ke každému outfitu.

Náušnice háček kulaté rivoli 12mm sapphire jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Kamínek se nazývá Rivoli, je vybroušen do špičky a jeho velikost je 12 mm. Náušnice se zapínají přes háček přímo do ušní dírky a následně se zajistí uzavíratelnou částí. Náušnice mají povrchovou úpravu Platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Rivoli 12mm Sapphire SWAROVSKI Náušnice Rivoli 8-12 Lt. Sapphire SWAROVSKI Náušnice háček kulaté rivoli 12mm crystal Náušnice Rivoli 12mm klapka Crystal AB SWAROVSKI Náušnice háček kulaté rivoli 12mm fuchsia Náušnice háček kulaté rivoli 12mm peridot