NÁUŠNICE KLAPKY OPÁL FIALOVÝ FABOS

Náušnice klapky opál fialový FABOS

SPECIFIKACE

↕ 19 mm ↔ 10 mm 3 g Mosaz 2 (pár) Skladem 15 ks Ještě dnes (22.09.2023) 7440-6983-05-Rh 932690
699
ⓘ Změnit měnu na EUR
Něžné, ručně vyráběné náušnice klapky opál jsou zdobené českými krystaly v čiré barvě (crystal), které lemují dominantní 6mm syntetický opál ve fialové barvě. Krásný, třpytivý motiv je vhodný ke každodennímu nošení a jen tak neomrzí!

Náušnice klapky opál byly vyrobeny na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Náušnice opál jsou velké 1 cm a zapínají se přes zavírací háček (klapku) do ucha. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Fialový opál FABOS Náušnice pecky opál fialový FABOS Náušnice klapky opál modrý FABOS Náušnice klapky opál růžový FABOS