NÁUŠNICE PECKY OPÁL BÍLÝ FABOS

Náušnice pecky opál bílý FABOS

SPECIFIKACE

↕ 10 mm ↔ 10 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 39 ks Ještě dnes (18.06.2024) 7440-6984-02-Rh 932582
799
ⓘ Změnit měnu na EUR
Něžné, ručně vyráběné náušnice pecky opál jsou zdobené českými krystaly v čiré barvě (crystal), které lemují dominantní 6mm syntetický opál v bílé barvě. Krásný, třpytivý motiv je vhodný ke každodennímu nošení a jen tak neomrzí!

Náušnice pecky opál byly vyrobeny na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Náušnice opál jsou velké 1 cm a zapínají se přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Bílý opál FABOS Náušnice klapky opál bílý FABOS Náušnice pecky opál modrý FABOS Náušnice pecky opál fialový FABOS Náušnice pecky opál zelený FABOS Náušnice pecky opál růžový FABOS