NÁUŠNICE RIVOLI 8MM KLAPKA LIGHT TURQUOISE FABOS

Náušnice Rivoli 8mm klapka Light Turquoise FABOS

SPECIFIKACE

↕ 17 mm ↔ 8 mm 2 g Mosaz 2 (pár) Ve výrobě Za 3 týdny (16.04.2023) 7440-4742-21-Rh 913165
220
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte jemný šperk, který bude dokonale doplňovat váš každodenní vzhled? Náušnice s kamenem Rivoli jsou přesně tím pravým, co dodá vašemu vzhledu jiskru. Zdobí je 8mm velký a dokonale vybroušený český krystal v barvě Light turquoise, díky kterému se hodí ke každému outfitu.

Náušnice Rivoli jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Náušnice se zavírají na klapku a mají povrchovou úpravu Platina. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Rivoli 8mm klapka Crystal FABOS Náušnice Rivoli 8mm klapka Crystal AB FABOS Náušnice Rivoli 8mm klapka Sapphire FABOS Náušnice Rivoli 8mm klapka Fuchsia FABOS Náušnice Rivoli 8mm klapka Peridot FABOS Náušnice Rivoli 8mm klapka Aquamarine FABOS