NÁRAMEK RIVOLI 8MM LIGHT TURQUOISE FABOS

Náramek Rivoli 8mm Light turquoise FABOS

SPECIFIKACE

↕ 8 mm ↔ 8 mm 9 g Mosaz 1 Skladem 2 ks Ještě dnes (26.02.2024) 7450-0932-21-Rh 909663
649
ⓘ Změnit měnu na EUR
Elegantní ručně vyráběný náramek se skládá z českých krystalů v barvě Light turquoise (světle tyrkysová). Dokonalý výbrus kamenů rivoli nechá vyniknout kráse modrozelených odlesků. Barva průzračné mořské hladiny vám na zápěstí bude zářit a přitáhne zaslouženou pozornost.
Náramek byl navržen a vyroben na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Celková délka náramku je 16 cm. Na konci má prodlužovací řetízek o délce 4 cm, můžete si jej tedy nastavit přesně dle vašich potřeb. Náramek je v povrchové úpravě Rhodium. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nerezaví, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek Rivoli 8mm pozlaceno Crystal SWAROVSKI Náramek Rivoli 8mm Crystal SWAROVSKI Náramek Rivoli 8mm Black Diamond SWAROVSKI Náramek Rivoli 8mm Aquamarine FABOS Náramek Rivoli 8mm Light Rose SWAROVSKI Náramek Rivoli 8mm Light Sapphire SWAROVSKI