NÁUŠNICE RIVOLI 8MM KLAPKA AQUAMARINE FABOS

Náušnice Rivoli 8mm klapka aquamarine FABOS

SPECIFIKACE

↕ 17 mm ↔ 8 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 24 ks V pondělí (15.04.2024) 7440-4742-12-Rh 913123
230
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice rivoli 8mm na uzavíratelném háčku (klapka), které zdobí dokonale vybroušený český krystal v barvě aquamarine (modrá) a hodí se ke každému outfitu.

Náušnice Rivoli 8mm klapka crystal jsou ručně vyráběné a mají svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice lze skvěle spárovat s náhrdelníkem či náramkem se stejně vybroušeným kamenem, a tvoří tak dokonalý komplet.

Kamínek se nazývá Rivoli, je vybroušen do špičky a jeho velikost je 8mm. Náušnice se zapínají přes háček přímo do ušní dírky a následně se zajistí uzavíratelnou částí. Náušnice mají povrchovou úpravu Platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Rivoli 12mm klapka Aqua SWAROVSKI Prsten Rivoli 8-12 Aquamarine SWAROVSKI Náramek Rivoli 8mm Aquamarine FABOS Náhrdelník Rivoli 8-14 Aqua Swarovski elements Náušnice Rivoli 8-12 Aqua SWAROVSKI Náušnice Rivoli 8mm klapka crystal FABOS