NÁRAMEK ŠTRASOVÝ CRYSTAL FABOS

Náramek Štrasový Crystal FABOS

SPECIFIKACE

↕ 6 mm ↔ 180 mm 6 g Měď 1 Skladem 26 ks Ještě dnes (30.05.2024) 7450-1482-02-Rh 932421
570
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exkluzivní náramek posetý drobnými krystalky v čiré barvě skvěle doplňuje náušnice se stejným motivem. Společně tak tvoří dokonalý komplet. Blyštivý motiv zaručeně přitáhne pozornost Vašeho okolí, a je tak ideálním doplňkem pro zvláštní příležitosti. Náramek se zrodil v dílně jablonecké firmy FABOS. Právě zde, v srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky a doplňky s úctou k tradiční jablonecké bižuterii.

Celková délka náramku je 15 cm a lze jej přidáním zapínání prodloužit o další 2 cm. Náramek má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek Štrasový tmavý Crystal FABOS Náušnice Štrasové střapce tmavé Crystal FABOS Náušnice Štrasové střapce Crystal FABOS