NÁRAMEK NA NOHU S KAMÍNKY CRYSTAL POZLACENÝ FABOS

Náramek na nohu s kamínky Crystal pozlacený FABOS

SPECIFIKACE

↕ 5 mm ↔ 78 mm 3 g Měď 1 Skladem 5 ks Zítra (26.07.2024) 7450-1461-02-Au 930776
425
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exkluzivní, ručně vyráběný náramek na nohu s kamínky z českých krystalů v čiré (crystal) barvě je hit léta a neskutečně sexy doplněk. Pozlacený nákotníček s kamínky vám zvýrazní opálení a rozzáří nožku během těch slunečních dní, kdy se chcete cítit naprosto výjimečná a sebevědomá. Letní boty a šperky zdobící vaše nohy patří k sobě.

Náramek na nohu s kamínky je ručně vyrobený na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Nákotníček je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náramek na nohu je vyroben z řetízku z mosazi a měří 24 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 4 cm a tak si jej můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Nákotníček má povrchovou úpravu Zlato, která mu dodává luxusní vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek na nohu s kamínky Crystal FABOS