NÁHRDELNÍK TYGR FABOS

Náhrdelník Tygr FABOS

SPECIFIKACE

↕ 38 mm ↔ 41 mm 20 g Měď 1 Skladem 3 ks Zítra (26.07.2024) 7430-6426-03-Rh 933450
2565
ⓘ Změnit měnu na EUR
Stylový, ručně vyráběný náhrdelník s motivem bílého tygra zdobeným českými krystaly je originální doplněk nejen pro milovníky kočkovitých šelem. Navíc rok 2022 je v čínském kalendáři rok tygra.

Zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Motiv je velký 38 x 41 mm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce společně s certifikátem dokládajícím původ šperku a návodem, jak o něj správně pečovat.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramek Tygr FABOS Náhrdelník Tygr pozlacený FABOS