NÁHRDELNÍK SRDCE ZDOBENÉ AFRODITA MODRO FIALOVÉ FABOS

Náhrdelník srdce zdobené Afrodita modro fialové FABOS

SPECIFIKACE

↕ 20 mm ↔ 14 mm 5 g Měď 1 Skladem 27 ks Ještě dnes (30.05.2024) 7031-0472-04-Rh 933625
520
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exkluzivní, ručně vyráběný náhrdelník srdce zdobené v barvě Heliotrope (modro fialová) je skutečným skvostem. Celý vzhled je umocněn bohatě zdobeným uchycením kamene, osázeným českými krystaly a krystaly rakouské firmy Swarovski.

Náhrdelník srdce zdobené vznikl na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost srdce je cca 2 x 1.5 cm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a délka náhrdelníku je 42 cm. Náhrdelník má na konci prodlužovací řetízek o délce 7 cm, můžete si jej tak nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina. Tato úprava dodává šperku jeho charakteristický vzhled. Také výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník srdce zdobené Afrodita fialovo duhové FABOS