NÁHRDELNÍK SRDCE PRO DCERU

Náhrdelník srdce pro dceru

SPECIFIKACE

↕ 7 mm ↔ 8 mm 4 g Měď 1 Skladem 16 ks Zítra (26.07.2024) 7031-0467-00-Rh 932768
490
ⓘ Změnit měnu na EUR
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník, jedinečný jako mateřská láska.

Pouto mezi matkou a dcerou je vždy výjimečné, a právě proto vznikla kolekce náhrdelníků ForeverMy. Umně zpracovanou podobu mateřské lásky nyní můžete hrdě nosit nejen ve svém srdci. Drobné srdíčko pro dceru a velké pro maminku s jedním, nebo se dvěma srdíčky symbolizujícími děti je perfektní doplněk dávající na odiv tento jedinečný vztah. Šperk, který nás propojí s těmi nejbližšími, je tak překrásným dárkem i poděkováním. Pořiďte si jemný doplněk, který vám bude každý den připomínat, že jste nejdůležitější osobou v životě toho druhého.

Srdce ForeverMy pochází z nádherného kraje Jizerských hor v samotném středu pohádkového Křišťálového údolí. Právě zde se rodí jedinečné, ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost motivu je 8 x 7 mm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nerezaví, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce společně s certifikátem dokládajícím původ šperku a návodem, jak se o něj starat, aby Vám vydržel co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník srdce pro matku s jednou dcerou Náhrdelník srdce pro matku s dvěma dcerami Náhrdelník srdce pro dceru pozlacené