NÁHRDELNÍK PROPLETENÉ KRUHY MALÉ CRYSTAL FABOS

Náhrdelník Propletené kruhy malé Crystal FABOS

SPECIFIKACE

↕ 23 mm ↔ 21 mm 5 g Měď 1 Skladem 7 ks Zítra (26.07.2024) 7430-6384-02-Rh 932433
590
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exkluzivní, ručně vyráběný náhrdelník s českými krystaly v čiré barvě bude Vaší výjimečnou ozdobou při každé příležitosti. Jemný design propletených kruhů skvěle doplňují náušnice ze stejné kolekce, a společně tak tvoří dokonalý komplet. Náhrdelník se zrodil v dílně jablonecké firmy FABOS. Právě zde, v srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky a doplňky s úctou k tradiční jablonecké bižuterii.
Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Propletené kruhy malé Crystal FABOS Náušnice Propletené kruhy malé háček Crystal FABOS Náhrdelník Propletené kruhy Crystal SWAROVSKI