NÁHRDELNÍK ANDĚL VÍRY CRYSTAL FABOS

Náhrdelník anděl víry crystal FABOS

SPECIFIKACE

↕ 30 mm ↔ 17 mm 4 g Měď 1 Skladem 185 ks Ještě dnes (18.06.2024) 7430-6324-02-Rh 931488 8596198002121
599
ⓘ Změnit měnu na EUR
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník anděl víry zdobený českými krystaly v čiré barvě.

Design andílka se stal celosvětovým trendem. Tento symbolizuje víru jakožto jednu z nejvyšších hodnot v lidském životě. Zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náhrdelník anděl víry má velikost 3 x 2 cm a je vyroben z mosazi. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice puzeta kulaté 8mm bílé Náušnice Šaton 6mm klapka Crystal SWAROVSKI Náhrdelník anděl víry crystal pozlacený FABOS Náhrdelník anděl víry modro duhový FABOS Náhrdelník anděl víry fuchsia FABOS Náhrdelník anděl víry light sapphire FABOS