NÁHRDELNÍK ANDĚL ŠTĚSTÍ CRYSTAL FABOS

Náhrdelník anděl štěstí crystal FABOS

SPECIFIKACE

↕ 35 mm ↔ 20 mm 5 g Měď 1 Skladem 48 ks V pondělí (22.07.2024) 7430-5983-02-Rh 922836 8596198000707
599
ⓘ Změnit měnu na EUR
Elegantní, ručně vyráběný náhrdelník anděl štěstí zdobený českými krystaly v čiré barvě (crystal).

Design andílka, který se stal celosvětovým trendem. Tento anděl je překrásný symbol štěstí, které občas potřebujeme všichni. Vždy, když se podíváte do zrcadla, budete vědět, že štěstí je při vás. Andílek se zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náhrdelník anděl štěstí je velký 2 x 3,5 cm a je vyroben z mosazi a doplněn o kamínek s výbrusem rivoli o velikosti 6 mm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina, která mu dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice Rivoli 6mm puzeta Crystal SWAROVSKI Náušnice Rivoli 6mm klapka Crystal SWAROVSKI Prsten Rivoli 6 Crystal SWAROVSKI Náhrdelník anděl štěstí light sapphire FABOS Náhrdelník anděl štěstí rose FABOS