NECKLACE ANGEL OF FAITH CRYSTAL GOLD PLATED FABOS

Necklace angel of faith crystal gold plated FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 30 mm ↔ 17 mm 4 g Brass 1 In stock 29 pcs Still today (30.01.2023) 7430-6324-02-Au 903301 8596198002282
499
Symbolický, ručně vyráběný náhrdelník anděl víry zdobený českými krystaly v čiré barvě.

Design andílka se stal celosvětovým trendem. Tento symbolizuje víru jakožto jednu z nejvyšších hodnot v lidském životě. Andílek se zrodil se na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náhrdelník anděl naděje má velikost 3 x 1 cm a je vyroben z mosazi. Řetízek je pak vyroben z chirurgické oceli a měří 42 cm. Na konci řetízku naleznete také prodlužovací část o délce 7 cm. Náhrdelník si tak můžete nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Zlato, která mu dodává luxusní vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Necklace angel of faith crystal FABOS Necklace angel of faith light sapphire shimmer FABOS Necklace angel of faith light fuchsia FABOS Necklace angel of faith light sapphire FABOS