BRACELET MINERAL JADE PINK FABOS

Bracelet mineral Jade pink FABOS

SPECIFICATIONS

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Brass 1 In stock 14 pcs Tomorrow (04.12.2023) 7051-0091-04-Rh 934315
499
ⓘ Change currency to EUR
Jemný ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Růžový nefrit stabilizuje osobnost, přináší harmonii, štěstí, přátelství a lásku. Nefrit je vhodný pro všechny citlivé duše, pro které je ideálním doplňkem. Obecně se považuje za kámen posilující hojivé schopnosti. Doplněný je o pukaný křišťál, což je nejsilnější léčivý kámen. Odstraňuje nerovnováhu, povzbuzuje psychiku a sebevědomí. Jedná se tedy o perfektní nadčasovou kombinaci. Jeho jemná krása je dechberoucí. Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Obvod náramku je 18cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

RELATED PRODUCTS

Bracelet minerals for man Black Agate FABOS Bracelet minerals Black Agate FABOS Bracelet mineral Turquoise FABOS Bracelet mineral Jade white FABOS