NÁRAMOK MINERÁLNY NEFRIT RUŽOVÝ FABOS

Náramok minerálny Nefrit ružový FABOS

ŠPECIFIKÁCIA

↕ 8 mm ↔ 180 mm 13 g Mosadz 1 Na sklade 2 ks Zajtra (05.10.2023) 7051-0091-04-Rh 934315
499
ⓘ Zmeniť menu na EUR
Jemný ručně vyráběný náramek s minerálními kameny je překrásný šperk určený pro každodenní nošení. Růžový nefrit stabilizuje osobnost, přináší harmonii, štěstí, přátelství a lásku. Nefrit je vhodný pro všechny citlivé duše, pro které je ideálním doplňkem. Obecně se považuje za kámen posilující hojivé schopnosti. Doplněný je o pukaný křišťál, což je nejsilnější léčivý kámen. Odstraňuje nerovnováhu, povzbuzuje psychiku a sebevědomí. Jedná se tedy o perfektní nadčasovou kombinaci. Jeho jemná krása je dechberoucí. Jiskru mu dodávají třpytivé čiré krystaly ryze českého původu. Obvod náramku je 18cm.
Náramek se zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete přívěšek s logem naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.
Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náramok minerálny achát čierny FABOS Náramok minerálny s tyrkysom FABOS Náramok minerálny Nefrit biely FABOS