BROŽ VAŘEČKA POZLACENO FABOS

Brož vařečka pozlaceno FABOS

SPECIFIKACE

↕ 55 mm ↔ 16 mm 8 g Měď 1 Skladem 9 ks Zítra (22.07.2024) 7061-0225-00-Au 902660
460
ⓘ Změnit měnu na EUR
Hledáte originální doplněk? Brože jsou stále v módě a pozvednou váš každodenní vzhled, ať už je připnete na kabát, sako nebo svou kabelku. Možností je nepočítaně. A díky tomu se jen tak neomrzí.

Ručně vyráběná brož Vařečka je velká 55 x 16 mm. Máte ve svém okolí vášnivého kuchaře? Pak je tento doplněk jasná volba! Brož Vařečka představuje jemný detail, který je vhodný pro každou příležitost a jen tak se neomrzí. Originální design vařečky jsme pro vás navrhli a vytvořili na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají i další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Na rubové straně naleznete klasickou brožovou mechaniku s jehlou, vhodnou pro upnutí na všechny typy oděvu nebo kabelek. Brož má povrchovou úpravu Zlato, která výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY