PRSTEN SE ŠATONY POZLACENÝ CRYSTAL SWAROVSKI

Prsten se šatony pozlacený Crystal SWAROVSKI

ŠPECIFIKÁCIA

↕ 17 mm ↔ 17 mm 10 g Meď 1 Na sklade 18 ks V pondelok (22.07.2024) 7071-0030-02-Au 931485
535
ⓘ Zmeniť menu na EUR
Jemný, ručně vyráběný prsten lemují krystaly českého původu v čiré (crystal) barvě. Podlehněte kouzlu luxusního prstenu s blyštivými křišťály. Jemný detail v podobě třpytivého kroužku je vhodný pro každodenní nošení.
Prsten pochází ze severu Čech z pohádkového Křišťálového údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Symbol anděla je překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.
Průměr prstenu je 1,7 cm - velikost 54. V případě zájmu o prsten ve velikosti 56 nám napište tento požadavek do poznámky před odesláním objednávky. Prsten je v povrchové úpravě Zlato. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Prsten se šatony Crystal SWAROVSKI