NÁUŠNICE OBLOUK MONTANA SWAROVSKI

Náušnice Oblouk Montana SWAROVSKI

SPECIFIKACE

↕ 46 mm ↔ 22 mm 10 g Měď 2 (pár) Skladem 2 ks Zítra (18.06.2024) 7440-6406-03-Rh 925136
1425
ⓘ Změnit měnu na EUR
Exklusivní, ručně vyráběné náušnice s českými krystaly a krystal Swarovski v bílé a tmavě modré barvě (crystal, Montana). Motiv náušnice tvoří elegantní obloučky, které jsou ručně vyskládané jemnými kamínky.

Náušnice oblouk montana byly ručně vyrobeny na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Tento výrazný šperk Vás úžasně ozdobí na plese, divadle nebo na svatbě. Je tudíž i vhodným dárkem pro manželku nebo přítelkyni.

Náušnice oblouk montana jsou velké zhruba 5cm na výšku a 2cm na šířku Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě platina, která jim dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Luxury Oblouk Montana SWAROVSKI Náušnice Oblouk Crystal SWAROVSKI