NÁUŠNICE KROUŽEK KARMA 12MM FABOS

Náušnice kroužek Karma 12mm FABOS

SPECIFIKACE

↕ 12 mm ↔ 12 mm 2 g Měď 2 (pár) Skladem 19 ks Zítra (22.07.2024) 7440-7057-00-Rh 933639
299
ⓘ Změnit měnu na EUR
Jemné, ručně vyráběné náušnice Karma jsou vhodné pro každou příležitost. Minimalistický design kroužku o průměru 12 mm skvěle doplní váš každodenní vzhled.

Náušnice karma se zrodily na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál. Náušnice karma jsou překrásný doplněk vhodný pro každodenní nošení. Udělejte radost sobě nebo obdarujte své blízké.

Náušnice se zapínají přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Platina, která jím dodává charakteristický vzhled. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náušnice kroužek Karma 10mm FABOS Náhrdelník Kroužek s šatony 1mm Crystal SWAROVSKI