NÁUŠNICE HALLOWEEN DÝNĚ FABOS

Náušnice Halloween dýně FABOS

SPECIFIKACE

↕ 35 mm ↔ 17 mm 4 g Mosaz 2 (pár) Skladem 18 ks Ještě dnes (26.02.2024) 7042-0193-01-Au 923320
550
ⓘ Změnit měnu na EUR
Není typičtější symbol Halloweenu než vyřezaná dýně s typickým zubatým úsměvem. Ta dnes již nemusí zdobit pouze vchod vašeho domu. Náušnice s motivem slavného svátku zemřelých je perfektní doplněk pro podzimní dny. Dýně v barvě právě spadaného listí rozzáří váš každodenní outfit.

Náušnice Halloweenská dýně má svůj původ na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Náušnice jsou visací a zajistit je lze pomocí zarážky ze zdravotně nezávadného silikonu. Háček má povrchovou úpravu Zlato. Tato úprava výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník Halloween dýně FABOS