NÁHRDELNÍK NEREZOVÝ ŘETÍZEK HADÍ 42CM FABOS

Náhrdelník nerezový řetízek hadí 42cm FABOS

SPECIFIKACE

↕ 0 mm ↔ 0 mm 5 g Mosaz 1 Skladem 5 ks Zítra (27.03.2023) 7430-4931-99-NE 933455
299
ⓘ Změnit měnu na EUR
Ručně vyráběný nerezový hadí řetízek z chirurgické oceli je perfektní doplněk pro každý váš den. Jemný, lesklý řetízek perfektně doplní váš vzhled, ať už jej budete nosit samostatně nebo moderně vrstvit s dalšími náhrdelníky a řetízky.

Stejně jako ostatní naše šperky se i tento řetízek zrodil na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají další ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Délka nerezového řetízku je 42 cm a tloušťka je 1,2 mm. Řetízek má na konci prodlužovací část o délce 7 cm zakončenou logem firmy FABOS, můžete si jej tedy nastavit přesně dle Vašich potřeb. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PODOBNÉ PRODUKTY

Náhrdelník nerezový řetízek kroužkový 42cm FABOS Náhrdelník nerezový řetízek hrubý 42cm FABOS Náhrdelník nerezový řetízek jemný 42cm FABOS