COLLIER COEUR VALENTINE CRYSTAL FABOS

Collier coeur Valentine Crystal FABOS

SPÉCIFICATIONS

↕ 26 mm ↔ 18 mm 7 g Laiton 1 En stock 5 pcs Lundi (25.09.2023) 7031-0475-02-Rh 933552
699
ⓘ Changer la devise en EUR
Dokonalý, ručně vyráběný náhrdelník srdce Valentýn zdobený českým krystalem v čiré (crystal) barvě. Uchycení kamene je umně vyhotoveno ve tvaru malého lesklého srdíčka. Srdce Valentýn si zkrátka zamilujete. Hodí se ke každodennímu nošení nebo jako luxusní dárek.

Náhrdelník srdce Valentýn vznikl na severu Čech v pohádkovém Křišťálovém údolí. Zde, v samotném srdci Jizerských hor, vznikají ručně vyráběné šperky jablonecké firmy FABOS. Na každém kousku najdete vyražené logo naší společnosti pro zajištění autenticity šperku. Pouze na našem e-shopu máte jistotu, že se jedná o skutečný originál.

Velikost srdce s uchycením je 2.5x2cm. Řetízek je vyroben z chirurgické oceli a délka náhrdelníku je 42 cm, plus na konci naleznete prodlužovací řetízek o délce 7 cm, můžete si jej tak nastavit přesně podle Vašich potřeb. Náhrdelník má povrchovou úpravu Platina. Tato úprava dodává šperku jeho charakteristický vzhled. Také výrazně zvyšuje životnost šperku, nečerná, a navíc je hypoalergenní. Výrobek od nás obdržíte zabalený v elegantní dárkové krabičce. Součástí každé objednávky je certifikát, který dokládá originální původ šperků a naleznete v něm také návod, jak o produkty správně pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle.

PRODUIT CONNEXE